loading
Doties uz Opel čatu
chat
GTC

OPEL Astra GTC aksesuāri.

Opel Astra GTC demonstrē eleganci un dizainu, kas piemērots straujam dzīves ritmam. Tieši tāpat ir veidoti arī Opel oriģinālie aksesuāri. Dodieties aizraujošā ceļojumā uz pludmali , lai veltītu dienu ūdens izpriecām, palepojieties ar modernajiem vieglmetāla diskiem un esiet informēts par to, kas notiek pasaulē, izmantojot informācijas un izklaides sistēmas. Baudiet GTC sniegtās priekšrocības un ļaujiet citiem Jūs apskaust.

Opel Astra GTC - dizains un OPC Line aprīkojums

Dizains un OPC Line aprīkojums

Vai esat gatavs izcelties pūlī? Šī ir īstā vieta, kur to sākt. Mēs piedāvājam lieliskus automašīnas dizaina produktus, kas Jūsu Opel automašīnai piešķirs īpašu izskatu. Opel Performance Center un OPC līnija nozīmē ekskluzīvu izskatu, izsmalcinātas tehnoloģijas un aizraujošu veiktspēju. Radiet automašīnu, kas izceļas pūlī.

Opel New Astra GTC - Alloy Wheel 20 inch

Diski

Padariet savu Opel atšķirīgu, izmantojot jaunu disku komplektu. Lai arī kāda būtu Jūsu gaume, šeit Jūs atradīsiet plašu Opel oriģinālo vieglmetāla disku piedāvājumu, lai savai automašīnai piešķirtu individuālu izskatu. Izbaudiet Opel oriģinālo aksesuāru stilu un kvalitāti.

Opel Astra GTC - transportēšanas un bagāžas turētāju sistēmas

Transportēšanas un bagāžas turētāju sistēmas

Ar Opel paņemt līdzi visu nepieciešamo ir daudz vienkāršāk. Mūsu plašais daudzpusīgo transportēšanas un bagāžas turētāju klāsts lieliski noder gan dodoties ceļojumos, gan sporta aktivitātēm. Mūsu piedāvājumā ietilpst gan Opel oriģinālie produkti, gan mūsu sadarbības partnera Thule - bagāžas turētāju sistēmu tirgus līdera - aprīkojums.

Informācijas un izklaides sistēmas

Opel informācijas un izklaides sistēmas ir patiešām lieliskas - tās padara katru braucienu vēl patīkamāku. Esiet savienots ar apkārtējo pasauli, pateicoties plašajam mobilo tālruņu turētāju un Bluetooth brīvroku komplektu klāstam, navigācijas sistēmām, karšu atjauninājumiem un dažādiem multivides savienojumiem.

Opel Astra GTC - komforts un kopšana

Komforts un kopšana

Jūtieties kā mājās. Tā kā mēs automašīnās pavadām ļoti daudz laika, tās bieži vien ir kā mūsu otrās mājas. Jums ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai Jūsu Opel automašīna izskatītos lieliski un lai to padarītu tik ērtu, cik vēlaties: gan iekšpusē, gan no ārpuses, sākot no grīdas paklājiņiem līdz bagāžas organizēšanas sistēmām un daudz kam citam.

Opel Astra GTC - drošība un aizsardzība

Drošība un aizsardzība

Izbaudiet drošāku braucienu un izskatieties labāk. Sākot no dubļu sargiem un miglas lukturiem līdz signalizācijas sistēmām, drošības aprīkojumam un bērnu sēdeklīšiem, šeit Jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai Jūs un Jūsu ģimene būtu drošībā un lai Jūsu Opel automašīna izskatītos tikpat labi kā dienā, kad to iegādājāties.

Uz lapas augšu