loading
Doties uz Opel čatu
chat

JAUNĀ COMBO CARGO PIEDERUMI.

Jaunais Combo Cargo ir pieejams vairākās versijās un papildināts ar pievilcīgu papildaprīkojumu. Mūsu plašais piederumu piedāvājums var palīdzēt krietni uzlabot jūsu īpašumu.

Komforts un kopšana

Strādājot jūtieties kā mājās. Ņemot vērā laiku, ko tajā pavadāt, autofurgons bieži vien ir kā mājas ārpus jūsu mājām. Savā Opel jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams komfortam: ārpusē un iekšpusē — no ērtiem kravas tīkliem līdz izturīgiem grīdas paklājiem un vēl daudz ko citu.

Informācijas un izklaides sistēma

Opel informācijas un izklaides sistēmas ir lieliskas — tās padara braucienu līdz galamērķim vēl patīkamāku. Portatīvā navigācijas sistēma piedāvā rūpnīcā instalētas navigācijas sistēmas priekšrocības un palīdz nokļūt vajadzīgajā galamērķī.

Drošība un aizsardzība

Combo Cargo vadītājs jūtas drošāk un labāk aizsargāts. No dubļusargiem līdz koka aizsargpaneļiem vai pilnīgiem sēdekļu pārsegiem – jūs atradīsiet visu, kas vajadzīgs, lai pasargātu sevi un savus kolēģus.

Bagāžas pārvadāšanas un izvietošanas sistēmas

Opel ļauj daudz vieglāk paņemt visu vajadzīgo sev līdzi. Mūsu plašais pielāgojamo bagāžas pārvadāšanas un izvietošanas sistēmu klāsts lieliski noder darba ikdienā. Mūsu piedāvājumā ir ietverts gan oriģinālais Opel aprīkojums, gan mūsu sadarbības partnera Thule aprīkojums, kurš ir bagāžas izvietošanas sistēmu līderis tirgū.

Uz lapas augšu