loading
Doties uz Opel čatu
chat
  • optimizēta aerodinamika: viens no klasē labākajiem gaisa pretestības koeficientiem – tikai 0,29;
  • aktīvais gaisa slēģis, gluda virsbūves apakšdaļa, aizmugurējais jumta spoilers;
  • zemāks degvielas patēriņš un mazāk izmešu, pateicoties labākai aerodinamikai.

 

Jaunajam Riselsheimas mazauto ir lieliska aerodinamika, kas rūpīgi pilnveidota vēja tunelī. Inženieru darba rezultātā iegūtais gaisa pretestības koeficients – tikai 0,29 – ir izcils rādītājs un kopā ar 2,13m2 frontālo laukumu, kas ir vēl mazāks nekā priekštecim, jauno Corsa padara par vienu no aerodinamiskākajiem automobiļiem savā klasē. Turklāt Opel jaunās paaudzes dižpārdoklis jau tagad atbilst nākotnes izmešu standartam Euro 6d.

CO2 izmešu samazināšana met daudzus izaicinājumus, un perfekti atrisinātai  aerodinamikai ir pieaugoša nozīme gan auto industrijā, gan auto pircēju skatījumā. Zema gaisa pretestība nozīmē, ka automobiļa kustības nodrošināšanai nepieciešams mazāk enerģijas, kā rezultātā pazeminās degvielas patēriņš un samazinās izmeši.

Piedevām jaunajai Corsa ir uzstādīts jumta spoilers. Tas optimizē gaisa plūsmu automobiļa aizmugurē un samazina pretestību vairojošo turbulenci.

Automobiļa efektivitāti nodrošina arī aktīvs priekšējais gaisa slēģis, kas samazina gaisa pretestību un pazemina degvielas patēriņu, automātiski aizverot priekšējo gaisa atveri, kad nav nepieciešama radiatora dzesēšana. Līdz šim šis inovatīvais risinājums pielietots daudz dārgākos automobiļos no lielākām klasēm. Kad slēģis ir aizvērts, gaisa plūsma tiek vadīta apkārt automobiļa priekšgalam, nevis cauri aerodinamikas ziņā mazāk efektīvajam dzinēja nodalījumam. Slēģis atveras vai aizveras atkarībā no dzinēja dzesēšanas šķidruma temperatūras un braukšanas ātruma. Piemēram, tas atveras, ja auto ilgstoši brauc kalnup vai karstā laikā pārvietojas pilsētā, un aizveras pie vienmērīgas slodzes.

Sestās paaudzes Opel Corsa starptautiskā debija notiks Frankfurtes autosalonā, kas šogad norisināsies no 12. līdz 22. septembrim.

Uz lapas augšu