loading
Doties uz Opel čatu
chat
  • Ar vairāk kā 85 000 pārdotiem vieglā komerctransporta modeļiem, pagājušā gada rezultāti ir pārspēti jau oktobrī
  • Opel vieglā komerctransporta bizness ir pieaudzis par vairāk nekā 26%
  • 20 valstīs Eiropā ir pieaugušas tirgus daļas 

 

Riselsheima. Opel Movano, Vivaro, Combo un Corsavan uzņem ātrumu: tikai pēc gada pirmajiem sešiem mēnešiem Opel varēja paziņot, ka rezultāti jau pārsniedz plānoto. Šī pozitīvā tendence turpinājās un jau šobrīd Opel ir pārdevis vairāk vieglā komerctransporta modeļus kā visā 2014. gadā. Līdz oktobra vidum Eiropā jau bija saņemti vairāk nekā 85 000 pasūtījumu.

 

 “Tas ir fantastisks sasniegums mūsu jaunizveidotajai komandai,” saka Štefans Rašigs (Steffen Raschig), komerctransorta nodaļas direktors. “Mums arī bija iespēja ievērojami palielināt tirgus daļas mūsu trīs galvenajiem modeļiem – Combo, Vivaro un Movano. Kopumā mūsu vieglā komerctransporta bizness ir pieaudzis par vairāk nekā 26%, kamēr Eiropas tirgus ir palielinājies tikai par nepilniem 8%.”

 

 Pagājušajā gadā Opel apvienoja visas vieglā komerctransporta aktivitātes jaunajā Štefana Rašiga vadītajā organizācijā, ar mērķi ievērojami paplašināt vieglā komerctransporta biznesu DRIVE! 2022 izaugsmes stratēģijas ietvaros. Jaunā iniciatīva nesa augļus. Jaunais Vivaro veica lielāko pieauguma lēcienu ar 1,9 procentpunktiem un pašlaik savā segmentā nodrošina 11% tirgus daļu. Turklāt, kopš Vivaro pasūtījumu sākšanas, Opel ieguvis vairāk kā 100 000 pasūtījumus. Salīdzinot ar 2014. gadu, uzņēmuma lielākā izaugsme komerctransporta biznesā bija Īrijā (+50%), Polijā (+20%), Somijā (+19%), Spānijā (+12%) un Francijā (+11%).
Uz lapas augšu