loading
Doties uz Opel čatu
chat
  • Labākais savā klasē: Eiropā Opel Mokka ir mazo krosoveru klases zvaigzne
  • Drošība: adaptīvā pilnpiedziņas sistēma īpaši tiek novērtēta ziemas mēnešos

 

Riselsheima. Krosoveru klases uzlecošā zvaigzne Opel Mokka sasniedz jaunus augstumus ar 500 000 pārdotām vienībām. Jau kopš tās pārdošanas sākuma pirms trīs gadiem, Mokka atstāj iespaidu ar stilīgu dizainu, izteiktu praktiskumu, ekonomiskiem dzinējiem un ultra modernām tehnoloģijām, kā piemēram, adaptīvo pilnpiedziņu. Visas šīs tehnoloģijas ir palīdzējušas kompaktajam krosoveram iegūt dažādas balvas.

 

 Opel Mokka ir divkārtējais “Uzņēmumu gada auto” nominācijas “Gada pilnpiedziņas auto” ieguvējs.
 “Cilvēki, kuri meklē robustu, kompaktu krosoveru ar augstu funkcionalitātes līmeni un labāko kvalitāti par pieejamu cenu, brauc ar Opel Mokka,” saka Pēters Kristiāns Kusperts (Peter Christian Küspert), Opel pārdošanas un pēcpārdošanas nodaļas viceprezidents. “Klienti mīl mūsu populārā krosovera piedāvājumu. Turklāt tas regulāri sasniedz augstākos jaunu auto reģistrācijas rādītājus savā klasē. Skatoties ilgākā laika periodā, Mokka ir neapstrīdams reģistrēto krosoveru TOP 3 biedrs.” Visā Eiropā Mokka pārdošanas rādītāji 2015. gadā ir pieauguši par 16%.

 

Veiksmes recepte: moderni dzinēji un pilnpiedziņa


Mokka, ar kompakto 4,28 m garumu, piedāvā maksimālu piemērotību ikdienas lietošanai līdz pieciem cilvēkiem. Turklāt tie ir pieejami ar izsmalcinātiem un jaudīgiem dzinējiem, vadībā esot taupīgiem jaunākās paaudzes turbo dīzeļa dzinējiem. Kombinācijā ar sešu pārnesumu mehānisko pārnesumkārbu, dīzeļa dzinēji, pēc izvēles pieejami ar 81 kW/110 ZS vai 100 kW/136 ZS jaudu, samazina degvielas patēriņu jauktajā ciklā līdz 4,3 - 4,1 l/100 km, kas ir līdzvērtīgi 114 - 106 g/km CO2.Arī “lielais” dīzelis var tik savienots ar adaptīvo pilnpiedziņu (degvielas patēriņš jauktajā ciklā: 4,7 - 4,5 l/100km, CO2 izmeši: 124 - 119 g/km). 4x4 sistēma automātiski atpazīst, kad ir nepieciešama maksimāla saķere un attiecīgi sadala dzinēja jaudu, sniedzot ievērojamu pienesumu drošībai, īpaši slapjos un slidenos apstākļos

Uz lapas augšu